Aktuality - Pravoslávna cirkevná obec Bratislava
PRAVOSLÁVNA CIRKEVNÁ OBEC Bratislava
Aktuality
SK | RUS
Pozvánka na chrámový sviatok - Topolčany

PCO Topolčany vás pozýva na chrámový sviatok svätého Arsénia Kappadockého 11. - 12. 11. 2023.

Pozvánka na stiahnutie TU >>

Pozvánka na chrámový prázdnik v Hrabskom

Pravoslávny chrám v Hrabskom, okres Bardejov pozýva na chrámový prázdnik Veľkomučeníka Dimitrija Solúmskeho 7. - 8. 11. 2023.

Pozvánka na stiahnutie TU >>

Duchovné stretnutie Komárno - Bratislava

Bratstvo pravoslávnej mládeže na Slovensku - SYNDESMOS pozýva na duchovné stretnutie Komárno - Bratislava, 27. - 28. 10. 2023 v Monastieri Položenia rúcha Presvätej Bohorodičky v Komárne.

Pozvánka na stiahnutie TU >>

Pozvánka na vystúpenie zboru "ZORIA"

Slovenská spoločnosť praktickej obezitológie v spolupráci s Mestom Bardejov a firmou Mega&Loman organizuje 24.9.2023 o 16:00 v Bardejovských Kúpeľoch (Hotel Astória na 1. poschodí - koncertná sála) - vystúpenie zboru "ZORIA". Zaznejú duchovné a ľudové lemkowské / rusínske piesne. VSTUP je DOBROVOĽNÝ.

Pozvánka na stiahnutie TU >>

Pozvánka na XXIII. púť zo Stropkova do Ladomirovej

V sobotu 9. septembra 2023 Vás po roku s Božou pomocou opäť srdečne pozývame na mládežnícku púť zo Stropkova do Ladomirovej. Začíname sv. liturgiou o 6:30 hod. v chráme Položenija rizy Presvätej Bohorodičky v Stropkove. O 8:30 hod. bude nasledovať duchovná beseda venovaná životu a pôsobeniu metropolitu Lavra (Škurlu), keďže v tomto roku si pripomíname 15 rokov od jeho zosnutia. Po besede o 9:15 hod. bude moleben, po ktorom sa vydáme na približne 16 km dlhú trasu.

Chrám sv. Rastislava

Prečítajte si aktuálne informácie o našom chráme.
bližšie informácie